Kariéra

Kariéra

Spojte svoji kariéru s  mladou ambiciózní firmou Atrima. Podílejte se s  námi na vývoji či výrobě špičkových paletizačních strojů a dopravních systémů a uplatněte své schopnosti s  využitím moderního pracovního zázemí a kvalitního vybavení. JINAM UŽ ROZHODNĚ NEMUSÍTE!

Hledáš zajímavou PRÁCI v přátelském kolektivu?

Hledáme šikovného zaměstnance na pozici:

Elektrikář

Od zájemců očekáváme:

  • střední průmyslovou školu elektrotechnickou
  • odbornou způsobilost v  elektrotechnice podle vyhlášky 50 Sb.
  • pracovitost a  pečlivost
  • týmového ducha
  • schopnost  učit se novým věcem
  • znalost cizího jazyka – AJ/NJ  výhodou
  • praxe v  oboru výhodou

Nabízíme:

  • přátelské vztahy na pracovišti – slušnost, úcta k  druhým a snaha pomoci v  profesním růstu  je u nás samozřejmostí
  • dobrá odměna a zaměstnanecké výhody za dobře odvedenou práci
  • výše základní mzdy závisí na kvalitě a množství odvedené práce a pohybuje se od 115 Kč/hod do 145 Kč/hod. K této mzdě je přiznána částka osobního ohodnocení a cílové prémie pro individuální projekty
  • bonusy – stravenky v hodnotě 80 Kč/den, výuka angličtiny, čištění pracovních oděvů firmou
  • firemní akce – opékání prasete- setkání rodin zaměstnanců, vánoční večírek,  teambuilding- sportovní aktivity- rafty, lyže, divadlo
  • JSI TO TY? ZAVOLEJ, pošli nám životopis na greger@atrima.cz, rádi TĚ uvidíme. Přijď se k nám podívat.

    JINAM UŽ ROZHODNĚ NEMUSÍŠ.

Elektro konstruktér junior

  • min. průmyslovou školu elektrotechnickou
  • zájem o práci projektanta
  • znalost Eplan, P8 výhodou, nikoli nutnou podmínkou

Nabízíme:

  • mzda v rozmezí 30.000 Kč až 45.000 Kč dle odvedené práce a stupně samostatnosti
  • otevřený prostor pro kariérní růst
  • bonusy – stravenky v hodnotě 80 Kč/den, výuka angličtiny
  • JSI TO TY? ZAVOLEJ, pošli nám životopis na greger@atrima.cz, rádi TĚ uvidíme. Vhodné i pro absolventy. Přijď se k nám podívat.

    inzerát obchodník

Obchodní zástupce junior

Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce

Náplň práce se bude vyvíjet v čase dle stupně znalostí a aplikovaných dovedností s cílem postupu na pozici Obchodní zástupce – senior následovně:

  • podpora prodeje, tvorba nabídkových materiálů a šablon
  • podpora prodeje v oblasti kalkulací a rozpočtů
  • podpora prodeje ve formě zpracování projektových návrhů, dílčích sestav či celých výrobních linek
  • samostatná tvorba nabídek a projektových řešení
  • samostatná obchodní činnost

  • SPŠ/VŠ obor strojírenství či jiný příbuzný obor
  • technické myšlení
  • znalost práce v 2D konstrukčních programech
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobré komunikační schopnosti

  Nabízíme:

  • Naše firma je výjimečná vztahy na pracovišti – slušnost, úcta k  druhým a snaha pomoci v  profesním růstu  je u nás samozřejmostí
  • výše základní mzdy závisí na úrovni znalostí, samostatnosti práce a individuálních výsledků a pohybuje se od 25.000 Kč do 50.000 Kč.
  • osobní přístup v procesu zaučování
  • možnost využívání home office po zaučení
  • firemní akce – letní opékání prasete, vánoční večírek,  teambuilding – sportovní aktivity- rafty, lyže

    JSI TO TY? ZAVOLEJ, pošli nám životopis na greger@atrima.cz, rádi TĚ uvidíme.

    Vhodné i pro absolventy. Přijď se k nám podívat.

Obsluha laseru

  • znalost čtení technické dokumentace

Co je na této práci nejlepší?

  • Výjimečné vztahy na pracovišti – slušnost, úcta k  druhým a snaha pomoci v  profesním růstu  je u nás samozřejmostí
  • výše základní mzdy závisí na samostatnosti práce a individuálních výsledků a pohybuje se od 18.000 Kč do 20.000 Kč.
  • firemní akce – opékání prasete- setkání rodin zaměstnanců, vánoční večírek, teambuilding- sportovní aktivity- rafty, lyže, divadlo
  • JSI TO TY? ZAVOLEJ, pošli nám životopis na laser@atrima.cz, rádi Tě uvidíme.

Pojďte s námi cestou úspěchu!

  1. Pojďte s námi cestou úspěchu!

  2. Spojte svoji kariéru s mladou ambiciózní firmou Atrima spol. s r.o.!

  3. Podílejte se na vývoji či výrobě špičkových paletizačních strojů a dopravních systémů.

  4. Uplatněte své schopnosti s využitím moderního pracovního zázemí a špičkového vybavení.

  5. Přispějte k úspěchu firmy nejen na evropském trhu.